top of page

BİZ

Cansu Yilmaz Ongay.jpeg

Cansu Yılmaz

Öngay

Kurucu Ortak

 

2010 yılında prodüksiyon sektörüne giriş yaparak iş deneyimini farklı projelerde geliştirdi. Prodüksiyon ve yapım firmasına ait birçok değerli görevi üstlendi. 2012 yılı itibarıyla yolu basın iletişim çalışmalarıyla kesişti ve vizyonunu daha da genişleterek asistanlık ile başlayan serüvenini şirket yöneticisi göreviyle tamamladı.

2021 yılında Parlakgöz oluşumun kurucu ortağı oldu. Sanatçı, oyuncu, marka, festival & film sektörüne hizmet sağlamaya devam ediyor.

Ozge Ozer.jpeg

Özge Özer

Elçi

Kurucu Ortak

 

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü Pazarlama Anabilim dalı mezunudur. Okurken çalışmaya başladığı özel bir Halkla İlişkiler ajansında 6 sene boyunca Türkiye’nin tanınmış birçok sanatçısının geleneksel ve online basın ve iletişim çalışmalarında yer almanın yanı sıra müzik yapım, kariyer yönetimi, sanatçı menajerliği, organizasyon alanlarında kendini geliştirdi.

2021 yılında Parlakgöz oluşumunun kurucu ortağı oldu. Edindiği bilgi ve tecrübeleri performans sanatçısı, oyuncu, marka, festivaller başta olmak üzere birçok alanda kullanarak çalışma hayatına devam ediyor.

bottom of page